Strona główna / O nas / Nasz zespół / Chirurg ogólny Zbigniew Niedzielski

Chirurg ogólny Zbigniew Niedzielski

Dr n. med. Zbigniew Niedzielski

Zbigniew NiedzielskiAbsolwent Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach.
W 1996 roku ukończył specjalizację II stopnia z zakresu chirurgii ogólnej, a następnie obronił pracę doktorską, uzyskując tytuł doktora nauk medycznych.

Był wykładowcą Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Pracuje na stanowisku starszego asystenta Kliniki Chirurgii Ogólnej i Endokrynologicznej w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu. Oprócz tego prowadził zajęcia dla studentów medycyny. Nieustannie dba o swój rozwój zawodowy poprzez udział w licznych konferencjach i szkoleniach. Jest autorem i współautorem wielu artykułów  publikowanych w renomowanych czasopismach naukowych.

W zakresie usług oferowanych przez dr n. med. Zbigniewa Niedzielskiego znajdują się zabiegi w ramach chirurgii ogólnej, a  także kwalifikowanie do w/w zabiegów. Interesuje go w szczególności chirurgia estetyczna zmian skórnych (znamiona, blizny, zmiany guzkowe, choroby paznokci i inne), operacje laparoskopowe. a także zabiegi na tarczycy, przytarczycach, zabiegi lecznicze i plastyczne piersi. Oprócz tego doktor Niedzielski przeprowadza operacje żylaków kończyn i defektów żylnych (pajączki, venulektazje).

W ramach diagnostyki wykonuje USG  (m.in.: piersi, tarczycy i przytarczyc, węzłów chłonnych, ślinianek, a także narządów jamy brzusznej i układu naczyniowego). biopsję cienkoigłową celowaną pod kontrolą USG (BAC) zmian gruczołów piersiowych, tarczycy, węzłów chłonnych i ślinianek oraz biopsję gruboigłową zmian gruczołów piersiowych.

 

Rejestracja telefoniczna do chirurga ogólnego: +48 695 395 525
E-mail: kontakt@duomedica.pl

Sprawdź zakres usług chirurgii ogólnej w DUO MEDICA

Sprawdź cennik usług chirurgii ogólnej