Strona główna / O nas / Nasz zespół / Diabetolog Anna Bożek

Diabetolog Anna Bożek

Anna Bożek

Diabetologia katowice

Ukończyłam wydział lekarski Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach.
W 2015 roku uzyskałam tytuł specjalisty w dziedzinie chorób wewnętrznych, następnie w 2017 roku - specjalisty diabetologii. W latach 2008-2012 byłam związana zawodowo z Kliniką Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Nefrologii w Zabrzu. Od 2013 do 2017 roku pracowałam w Oddziale Chorób Wewnętrznych, Diabetologii i Schorzeń Kardiometabolicznych Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, gdzie odbyłam szkolenie specjalizacyjne w dziedzinie diabetologii. Równocześnie współpracowałam z Poradnią Transplantacyjną Śląskiego Centrum Chorób Serca konsultując pacjentów po przeszczepie serca.

Jestem członkiem Towarzystwa Internistów Polskich oraz Polskiego Towarzystwa Diabetologicznego, a także autorką i współautorką publikacji z dziedziny diabetologii i chorób wewnętrznych.

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego chorego. Proces leczniczy opieram na wspólnie wypracowanym, dopasowanym do potrzeb i oczekiwań pacjenta sposobie leczenia, który jednocześnie pozwala na osiągnięcie optymalnych dla danego chorego celów terapeutycznych.

 

przyjmuję: Środa

 

Rejestracja telefoniczna do diabetologa: +48 695 395 525
E-mail: kontakt@duomedica.pl

Sprawdź zakres usług - diabetologia

Sprawdź cennik usług diabetologicznych