Strona główna / O nas / Nasz zespół / Stomatolog periodontolog Patrycja Stelmańska-Bekus

Stomatolog periodontolog Patrycja Stelmańska-Bekus

Patrycja Stelmańska-Bekus

Stomatolog Katowice

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego  z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Stomatologia to dziedzina medycyny, która pozwala mi na wykorzystanie swojego zamiłowania do kunsztownej i misternej pracy. 

Już w trakcie studiów byłam członkiem koła naukowego przy Katedrze Dysfunkcji Narządu Żucia i Ortodoncji, a także Stomatologii Zachowawczej i Chirurgii Szczękowo-Twarzowej.  Ostatecznie od początku pracy zawodowej jestem związana ze Specjalistyczną Poradnią Stomatologii Zachowawczej i Chorób Przyzębia w Zabrzu gdzie odbywam szkolenie specjalistyczne w zakresie periodontologii. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Periodontologicznego (PTP) oraz European Federation of Periodontology (EFP). 

Dzięki działalności dydaktycznej w Śląskim Uniwersytecie Medycznym przekazuję swoją wiedzę kolejnym pokoleniom lekarzy. Jestem współautorką prac i badań naukowych. Podążając za ciągle niezaspokojoną chęcią dążenia do perfekcji biorę czynny udział w szkoleniach i kursach prowadzonych przez najwybitniejszych uczonych polskich jak i zagranicznych. 

Swoje zainteresowania zawodowe kieruję przede wszystkim  w stronę leczenia chorób przyzębia i błony śluzowej jamy ustnej. Oprócz tego sferą ukojenia i relaksu jest dla mnie szeroko pojęta stomatologia estetyczna. W codziennej pracy stawiam na mikroinwazyjność co możliwe jest dzięki pracy w powiększeniu lup stomatologicznych.

Do swojej pracy podchodzę z zaangażowaniem i entuzjazmem, łącząc zamiłowanie do zawodu i doskonałą komunikację z pacjentami, z profesjonalizmem i bogatą wiedzą. Moim celem jest nie tylko skuteczne, bezpieczne i bezbolesne leczenie, ale także budowanie więzi z pacjentem, opartej na wzajemnym zaufaniu. 

 

Sprawdź zakres usług stomatologicznych w DUO MEDICA

Sprawdź cennik usług stomatologa