O nas

Medycyna dla wymagających - DUO Medica Katowice 

DUO MEDICA Katowice

W naszej placówce w Katowicach skorzystają Państwo z usług: stomatologa, endokrynologa, ginekologa, usług medycyny estetycznej i innych. 
Nasi lekarze są wieloletnimi specjalistami w swoich dziedzinach.

Kliknij i zobacz co DUO MEDICA może Ci zaoferować:

przyjazna dla Twojego dziecka

Przyjazna dzieciom

Mali pacjenci mogą się czuć zupełnie swobodnie w DUO MEDICA. Już od progu wita ich uśmiechnięty i spokojny personel, który potrafi wspomóc rodzica w przygotowaniu do wizyty u specjalisty. Czas oczekiwania małych pacjentów jest skrócony do minimum, a wygodne miejsce do odpoczynku przed lub po wizycie wprowadzi dziecko w pozytywny nastrój.

Nasi lekarze umieją rozmawiać z dziećmi, a ich droga zawodowa jest często związana ze szpitalami dziecięcymi. 

Dla dzieci świadczymy usługi z zakresu:

dostępność dla niepełnosprawnych

Dostosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Pacjenci Katowickiej DUO MEDICA poruszający się na wózkach mogą być leczeni stomatologicznie bez konieczności przesiadania się na fotele stomatologiczne. W gabinecie ginekologicznym i chirurgicznym są elektryczne kozetki, które umożliwiają przyjmowanie pacjentów na wózkach ponieważ istnieje możliwość ich znacznego obniżenia.

Dostępne dla niepełnosprawnych jest zarówno wejście (z poziomu chodnika z bardzo niskim progiem), wnętrze (bardzo przestrzenne i całkowicie płaskie) jak i toaleta (także sporych rozmiarów, wyposażona w ruchome uchwyty).

bezpieczny sprzęt medyczny oraz rentgen

Bezpieczny sprzęt medyczny oraz rentgen

Sprzęt wykorzystywany przez naszych lekarzy oraz przez personel medyczny jest najnowszej generacji. Dbamy również o bieżące przeglądy oraz certyfikaty bezpieczeństwa.
komunikacja tramwajowa komunikacja autobusowa

Łatwy dojazd komunikacją miejską

Znajdujemy się w centrum Aglomeracji Śląskiej w Katowicach, dwa przystanki tramwajowe od "Spodka".

Gabinety lekarzy specjalistów DUO MEDICA znajdują się w bliskim sąsiedztwie przystanku autobusowego i tramwajowego "Słoneczna Pętla" na Koszutce. Z przystanku odjeżdżają tramwaje linii T13, T16, T33 i autobusy linii 5, 27, 43, 108, 109, 133, 168, 170, 860.

parking

Własny parking

Szybki i łatwy dojazd samochodem, który można pozostawić na bezpiecznym parkingu bezpośrednio przy DUO MEDICA. Mapa dojazdu znajduje się na stronie kontakt.

darmowy dostęp do internetupłatność kartąklimatyzacja

DUO MEDICA
stawia na wygodę swoich pacjentów

Gabinety specjalistyczne DUO MEDICA posiadają darmowy, bezpieczny dostęp do internetu oraz wyposażone są w klimatyzację, a za wszystkie świadczone usługi medyczne można wygodnie zapłacić kartą. Przy rejestracji medycznej czas szybko upływa przy kawie oraz dobrej prasie.

terminowi i punktualni

OSZCZĘDZAMY WASZ CENNY CZAS

Wiemy jak cenny jest czas. Współpracując z naszymi lekarzami macie pewność, że zostaniecie przyjęci w uzgodnionym terminie.

Prosimy jednak mieć na uwadze, że niektóre przypadki medyczne są wyjątkowe i przy pierwszych wizytach konsultacyjnych u lekarzy specjalistów, mimo regulaminowo wydłużonego czasu przyjęcia, może wystąpić nieznaczne przesunięcie godziny wizyty lekarskiej.

Dlaczego wybieracie gabinety lekarskie DUO MEDICA?

  • Mnóstwo specjalizacji w jednej lokalizacji
  • Specjalistyczna kadra lekarska
  • Znamy się na naszej pracy, która jest dla nas PASJĄ
  • Pomocny personel medyczny
  • Mamy dla Was czas i jesteśmy punktualni
  • Sami jesteśmy wygodni więc i Wy tą wygodę znajdziecie u nas
  • Korzystamy z nowoczesnego sprzętu
  • Jesteśmy otwarci w dogodnych godzinach
  • ZNASZ NAS OD 11 LAT WIĘC WIESZ DO KOGO PRZYCHODZISZ
  • ... my też CIĘ znamy bo rozmawiamy ze swoimi pacjentami ...