Strona główna / O nas / Nasz zespół / Stomatolog Malgorzata Fischer

Stomatolog Malgorzata Fischer

Dr n. med. i n. o zdr. Małgorzata FISCHER

Stomatolog Katowice

Specjalista Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją

Z wyróżnieniem obroniłam pracę doktorską „Ocena zastosowania preparatu eksperymentalnego o cechach infiltranta dentystycznego w leczeniu wczesnych zmian próchnicowych w obrębie cementu korzeniowego”.
W 2020 roku zdałam Państwowy Egzamin Specjalistyczny uzyskując tytuł Specjalisty Stomatologii Zachowawczej z Endodoncją. Jestem autorką licznych publikacji w renomowanych zagranicznych oraz krajowych czasopismach naukowych o wysokim współczynniku oddziaływanie IF oraz MNiSW.

Specjalizuję się w stomatologii zachowawczej zarówno dzieci, jak i pacjentów dorosłych. Wykonuję również  leczenie endodontyczne pod mikroskopem. W codziennej praktyce realizuję bardzo precyzyjnie wszystkie zabiegi z zastosowaniem powiększenia, wykorzystując techniki małoinwazyjne. Gwarantuję swoim pacjentom trafną, precyzyjną i kompleksową diagnostykę.

Uważam, że każdy zasługuje na zdrowy i piękny uśmiech, dlatego moi Pacjenci mogą liczyć na empatię oraz zrozumienie ich potrzeb. Największą satysfakcję w pracy sprawia mi obserwacja moich Pacjentów po zakończonym leczeniu.

 

Sprawdź zakres usług stomatologicznych w DUO MEDICA

Sprawdź cennik podstawowych usług stomatologicznych