Stomatologia

DUO MEDICA prowadzi GABINET STOMATOLOGICZNY dla DOROSŁYCH I DZIECI w Katowicach

SPRAWDŹ CENNIK USŁUG DENTYSTYCZNYCH W KATOWICACH

Stomatologia dziecięca (pedodoncja), ze względu na budowę zębów, układ zgryzu oraz właściwe dla dziecka procesy fizjologiczne, różni się zdecydowanie od leczenia stomatologicznego u dorosłych.

Najważniejszą sprawą w stomatologii dziecięcej jest profilaktyka oraz leczenie próchnicy. Priorytetem dla rodzica musi być prowadzenie bieżącej obserwacji uzębienia dziecka, a jeśli to konieczne, natychmiastowe zadbanie o leczenie zębów mlecznych, aż do czasu ich naturalnego wypadania.

Leczenie u dorosłych nie wymaga od lekarza takich umiejętności postępowania jak w przypadku pracy z maluchami. Mimo to u dorosłych też występuje lęk przed bólem, dlatego w gabinetach DUO MEDICA stosuje się znakomite znieczulenie the Wand.

Profilaktyka stomatologiczna dorosłych polega na regularnych kontrolach oraz prawidłowej pielęgnacji uzębienia.

DLACZEGO stomatologia w DUO MEDICA?

DUO MEDICA to gabinety lekarskie w Katowicach, które stawia na doskonałej jakości materiały dentystyczne oraz bezpieczny i wydajny sprzęt medyczny. Zatrudnieni stomatolodzy indywidualnie prowadzą Pacjentów udzielając konsultacji specjalistycznych wraz z pełną diagnostyką radiologiczną obejmującą zdjęcia RTG
Profesjonalne konsultacje pozwalają minimalizować zakres koniecznych ingerencji oraz podnosić efektywność zabiegów stomatologicznych.

Poradnie stomatologiczne DUO MEDICA zapewniają opiekę dentystyczną zarówno osób dorosłych jak i dzieci. Gwarancją zachowania standardów są profesjonalni stomatolodzy oraz doświadczona pomoc dentystyczna.

Specjalistą do którego pacjenci powinni mieć szybki dostęp jest stomatolog. Katowice to miasto w którym znajdziesz naszych stomatologów pod numerem tel. +48 695 395 525.

 

przyjazna dla Twojego dziecka

Przyjazna dzieciom

Mali pacjenci mogą się czuć zupełnie swobodnie w DUO MEIDCA. Już od progu wita ich uśmiechnięty i spokojny personel, który potrafi wspomóc rodzica w przygotowaniu do wizyty u stomatologa. Czas oczekiwania małych pacjentów jest skrócony do minimum, a wygodne miejsce do odpoczynku przed lub po wizycie wprowadzi dziecko w pozytywny nastrój.

Nasi lekarze umieją rozmawiać z dziećmi, a ich droga zawodowa jest często związana ze szpitalami dziecięcymi.

dostępność dla niepełnosprawnych

Dostosowana dla osób niepełnosprawnych ruchowo

Pacjenci poruszający się na wózkach mogą być leczeni stomatologicznie bez konieczności przesiadania się na fotele stomatologiczne. 

Dostępne dla niepełnosprawnych jest zarówno wejście (z poziomu chodnika z bardzo niskim progiem), wnętrze (bardzo przestrzenne i całkowicie płaskie) jak i toaleta (także sporych rozmiarów, wyposażona w ruchome uchwyty).

parking

Własny parking

Szybki i łatwy dojazd samochodem, który można pozostawić na bezpiecznym parkingu bezpośrednio przy DUO MEDICA. Mapa dojazdu znajduje się na stronie kontakt.

darmowy dostęp do internetupłatność kartąklimatyzacja

DUO MEDICA
stawia na wygodę swoich pacjentów

Gabinety stomatologiczne DUO MEDICA posiadają darmowy, bezpieczny dostęp do internetu oraz wyposażone są w klimatyzację, a za wszystkie świadczone usługi medyczne można wygodnie zapłacić kartą. Przy rejestracji medycznej czas szybko upływa przy kawie oraz dobrej prasie.

terminowi i punktualni

OSZCZĘDZAMY WASZ CENNY CZAS

Wiemy jak cenny jest czas. Współpracując z naszymi lekarzami macie pewność, że zostaniecie przyjęci w uzgodnionym terminie.